Anasayfa - Yabancılardan Kurtulacağız

Yabancılardan Kurtulacağız

Yabancılardan Kurtulacağız
Eklenme Tarihi: 23.07.2013

Trabzonspor'da Kulüp Başkan Yardımcısı Sebahattin Çakıroğlu "Elde yabancı oyuncular var diye bu duruma 2 sene daha katlanamayız."

Fransız oyuncu Florent Johan Malouda'yı kadroya katarak transferde gözünü dünya yıldızlarını çeviren Trabzonspor'da kulüp başkan yardımcısı Sebahattin Çakıroğlu, güçlü Trabzonspor'u inşa etmek için var güçleriyle çalıştıklarını söyledi. Çakıroğlu, Derry City karşısında turu geçen taraf olacaklarını belirtti.

 

Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Sebahattin Çakıroğlu, takım olarak çok iyi bir havada olduklarını belirterek, "Derry Ctiy karşısına ilk maçta aldıkları 4-2'lik galibiyetin avantajıyla rakip karşısına çıkacağız. Trabzonspor, İrlanda'dan rahatlıkla turla dönecek güçtedir. Oyuncularımızın moralleri yüksek, avantajlı gidiyoruz. Turu geçeceğimize inanıyorum" dedi.

 

Sezon başı olması nedeniyle oyuncuların yorgun olduğunu belirten Çakıroğlu, "Oyuncularımız sezon başı kampı geçirdikleri için üzerlerinde biraz olsun yorgunluk var. Derry Ctiy maçında gösterilen hırs bizi memnun etti. Yeni transferlerimiz ilk maçta oynamadı. Onların da katılımıyla çok daha iyi bir Trabzonspor olacak. Çok iyi birer savunma ve forvet oyuncusu kadromuza katacağız. İkinci maçta yeni oyuncularımız da forma giyecek. Malouda da takıma büyük katkı sağlayacak" şeklinde konuştu.

 

"TRABZON BU DURUMA KATLANAMAZ"

 

Transfere devam edeceklerini aktaran Çakıroğlu, "Her alacağımız yere 3-4 isim belirliyoruz ve hocalarımızın belirlediği ismi takıma kazandırmak için çalışıyoruz. Takıma katkı sağlayacak isimler üzerinde her türlü çalışma yapılıyor bu konuda herkes rahat olsun. Transferlerimiz devam edecek" diye konuştu.

 

"Elde yabancı oyuncular var diye bu duruma 2 sene daha katlanamayız" diyen Çakıroğlu sözlerini şöyle sürdürdü:

 

"Eldeki yabancı oyuncular konusunda zarar edeceğiz. Ama bu işten zaten yapılma şekliyle kulüp zarar ediyor. Eldeki yabancılar var diye bu takımı 2 sene daha bu halde tutamayız. Trabzon bu duruma katlanamaz. Yarışan bir takımız hedeflerimiz var. Biz göreve gelir gelmez daha transfer yapmadan futbolculara ödediğimiz paralar ortada, biz 2 yıl daha bu oyunculara bu paraları ödemek istemiyoruz. Mevcut yabancılar içinde hocamızın istediği oyuncuyla devam edeceğiz. Düşünmediği isim ise kendine kulüp bulacak. Bulamıyorsa da gereken yapılacak."

 

Çakıroğlu, aksilik olmaz ise forvet ve savunmaya dünya yıldızı iki isim daha katmak istediklerini belirtti

 
TSFUTBOL ©. Email: info@tsfutbol.com
Powered By Gülnet İnternet Hizmetleri ®
Kapat
Kapat
Kapat