Anasayfa - Trabzonspor Taraftarından Meşale Şov

Trabzonspor Taraftarından Meşale Şov

Trabzonspor Taraftarından Meşale Şov
Eklenme Tarihi: 03.08.2013

Trabzonspor'un 46. kuruluş yıl dönümü kapsamında sahilde meşale ve havai fişek gösterisi yapıldı.

 

Beşirli Mahallesi'ndeki sahilde düzenlenen etkinliğe, Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, İl Emniyet Müdürü Ertan Yavaş, Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda taraftar katıldı.

 

Burada bir konuşma yapan Hacıosmanoğlu, bordo-mavili takımı en iyi yerlere taşımak için çalıştıklarını ve yeni yapılanma sayesinde önemli bir yol aldıklarını söyledi.

 

Yapılanmanın ardından Trabzonspor'un daha farklı bir görüntü çizeceğine işaret eden Hacıosmanoğlu, şöyle konuştu:

 

"El ele verebilirsek Trabzon insanı bu ülkede çok şeyi başarmıştır, bunu da başarırız inşallah. Trabzonlu duruşunu sergileyen bir takım sahada olacak. Futbolcularımız sahada terinin son damlamasına kadar mücadele edecek. Hiçkimse 'biz şampiyon olacağız' diyemez. Çünkü maçlar sahada kazanılıyorsa lig sonuncusunun da başındaki takımın da şampiyon olma hakkı vardır. Biz namuslu ve dürüst bir şekilde mücadelemizi verelim de sonunda kim kazanırsa kazansın, onu da alkışlayalım ama kazanan biz olalım."

 

Trabzon Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu da kulübün tarihindeki sayısız başarısıyla Türk futboluna önemli kazanımlar sağladığını dile getirerek , "2010 ve 2011 Süper Lig sezonunun şampiyonunun sizin gönüllerinizin takımı Trabzonspor olduğunu dünya alem biliyor. Bunun tescilinin olması yönünde mert, yürekli ve dik durabilen Trabzonsporumuzun başkanı, arkadaşları ve taraftarlarımızı yürekten kutluyorum" ifadesini kullandı.

 

Konuşmaların ardından kıyıya inen Hacıosmanoğlu, taraftarlarla meşale yaktı.

Çok sayıda taraftarın katıldığı etkinlik, havai fişek ve horon gösterileriyle sona erdi

 
TSFUTBOL ©. Email: info@tsfutbol.com
Powered By Gülnet İnternet Hizmetleri ®
Kapat
Kapat
Kapat