Anasayfa - Onur Bizde Varız Dedi

Onur Bizde Varız Dedi

Onur Bizde Varız Dedi
Eklenme Tarihi: 30.10.2013

Trabzonspor’un kaptanı Onur Recep Kıvrak ile Kulüp Doktoru Hakan Bozdoğan, "Biz de Varız Projesi" kapsamında engelli öğrencilerle bir araya geldi.

 

Trabzon Belediyesi Çok Amaçlı Konferans Salonu'nda düzenlenen seminerde konuşan Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, projenin Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından Özürlüleri Destek Programı kapsamında sürdürüldüğünü, belediye olarak proje sayesinde işitme, görme ve bedensel engelli çocuklara yönelik bir dizi etkinlik düzenlediklerini söyledi.

 

Kulüp Doktoru Bozdağan ise yeşil zeminde futbolcuların sıklıkla karşılaştığı sakatlıklara ve nedenlerine değinerek, spor yapmak isteyen herkesin öncelikle sağlık kontrollerini yaptırması gerektiğini vurguladı.

Organizasyona severek ve isteyerek katıldıklarını, bundan sonra da her zaman ellerinden geleni yapacaklarını ifade eden Bozdağan, destek verildiği takdirde engellilerin çok başarılı işlere imza atacaklarına inandıklarını söyledi.

Bozdağan'ın konuşmasının ardından söz alan Kaptan Onur Recep Kıvrak, salondaki bedensel engelli sporcu Hüseyin Usta'nın, "Engelliyim ama sürekli koşuyorum. Koştukça daha da sağlıklı oluyorum ve madalyalar kazanıyorum" demesi üzerine, "Hiçbirinizi engelli olarak görmüyorum. Engelli olan bizleriz. Siz bir işe başladığınız zaman sonuna kadar başarılı oluyorsunuz ve biz de bunlarla gurur duyuyoruz. Ben bu başarıların daha da artması için Trabzonspor takım kaptanı olarak gereken her şeyi yapmaya hazırım" diye konuştu.

 

Onur, konuşmasının ardından sahneye çağırdığı engelli sporcuyu tebrik ederek başarı diledi.

 

Seminer, Onur Recep Kıvrak ve Hakan Bozdoğan'ın öğrencilerle fotoğraf çektirmesinin ardından sona erdi.

 
TSFUTBOL ©. Email: info@tsfutbol.com
Powered By Gülnet İnternet Hizmetleri ®
Kapat
Kapat
Kapat