Anasayfa - Merhaba

Merhaba

Merhaba
Eklenme Tarihi: 25.01.2010

Sevgili Trabzonsporlular

Trabzonspor, 1966 yılında kurulmuş ancak bir yıl sonra “malum sebeplerden ötürü” kuruluşunu tekrarlayarak var oluşunu tarihe 1967 olarak tescil ettirmiştir. Kurulduğundan 8 sene sonra Türkiye de bir ilki gerçekleştirerek, şampiyonluğu İstanbul’un dışına taşımış, hatta ne olur ne olmaz belki bir defa olursa tesadüf derler diye 6 defa şampiyon olmuş bir camianın, eski bir futbolcusu olarak sizleri sevgi ve saygıyla selamlarım.

Şampiyonlukları gören şanslı taraftarlarımız olmasına rağmen bugün 30 yaşına gelmiş, şampiyonluk görmemiş, çocuklarımızın olduğunu da biliyorum. Bu büyük camianın şampiyonluk görememesine rağmen taraftarını arttırdığını da biliyoruz. Daha önemlisi bunu bütün Türkiye bilmektedir.

Ne acıdır ki İstiklal savaşındaki atalarımızın ve büyük şefimiz Atatürk’ümüzün filmlerini millet olarak seyredebilme imkanına sahip olmamıza rağmen 1975 senesinden sonra şampiyon olmuş Trabzonspor’umuzun bir tek filmini TRT’den bulup bizleri seyredememiş ama bir rüyaya aşık olmuş sizlere bu anıları gösteremiyoruz!

Tabiî ki bu bizim ayıbımız değil!
İşte bütün bunları düşünerek ben ve yönetim kurulu arkadaşlarımız önce Trabzonspor Profesyonel Futbolcular Derneğini kurup bir araya geldik. Her geçen gün daha da ilerleme kaydediyoruz ama anladık ki sadece bizim bir araya gelmemiz yetmiyor. Mutlaka evlatlarımızla, kardeşlerimizle, arkadaşlarımızla yani sizlerle de bir araya gelmeliydik.

Bugüne kadar bir araya gelemememizin ve bizi yeterince tanıyamamanızın da ayıbı bizim değil! Baktık ki herkes bir şekilde ayıp ediyor, bizde çareyi direkt olarak sizlerle iletişime geçip yakınlaşmakta ve kararı sizin vermenizde bulduk.
Ve derneğimizin internet sitesini açmaya karar verdik. Bulabildiğimiz resimlerimizi siteye koyacağız. Etkinliklerimizi sitede belirteceğiz.Yorumlarımızı siteye yazacağız. Hem de her zamanki gibi kimseye yaranmak için uğraşmadan yapacağız bunları. Yaptığımız yorumları bazılarınız beğenecek, bazılarınız beğenmeyecek ama o yazıların bizler tarafından yazıldığını bileceksiniz. Başkalarının ağzından, biz söylemediğimiz halde bize mal edilenlerin artık yalan olduğunu anlayacaksınız.

Katılmadığınız ve yanlış düşündüğümüzü belirtmek istediğiniz bir görüşünüz olduğunda, saygı ve sevgi çerçevesinde kalındığı sürece sizlerle karşılıklı olarak konuşabileceğiz.

Kurduğumuz sitenin mutlaka eksikleri olacaktır ama sizlerin görüşleri ve eleştirileriyle sitemizin her geçen gün gelişeceğine inancım sonsuzdur.
Bize destek vereceğinize inanıyorum.


Saygılarımla.
Serdar Bali

 
TSFUTBOL ©. Email: info@tsfutbol.com
Powered By Gülnet İnternet Hizmetleri ®
Kapat
Kapat
Kapat