Anasayfa - Kadir Özcan'ı Unutmuyoruz

Kadir Özcan'ı Unutmuyoruz

Kadir Özcan'ı Unutmuyoruz
Eklenme Tarihi: 14.11.2013

Geçtiğimiz günlerde evinde kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Trabzonspor'un efsane ismi Kadir Özcan'ın kabir ziyaretleri devam ediyor. Bu anlamda Özcan ailesinin hüznünü paylaşan Trabzonspor’un efsane isimleri Kadir Özcan’ı kabri başında ziyaret ederek onu unutmadıklarını gösterdiler.

 

Kadir Özcan'ın oğlu Ersan Özcan’ın hazır bulunduğu kabir ziyaretine; Trabzonspor’un ve Milli Takımın eski teknik direktörü Şenol Güneş, Trabzonsporlu Profesyonel Futbolcular Derneği Başkanı İlyas Akçay, Trabzonspor eski Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu ve eski yönetici Fikret Yavuz, arkadaşları Turgay Semercio ğlu, İhsan Sakallıoğlu, Bekir Barçın, Selahattin Diyadin, Cengiz Akçay, Cemil Canalioğlu, Serdar Bali, Turan Yurdakul, Abdulkadir Aslan, Ali Yılmaz, Sadi Tekelioğlu, Turgut Görgün, Turgut Kural, Ali Yılmaz, Osman Şatır ve Mehmet Köroğlu katıldılar.

Kabir ziyaretinde konuşan eski takım arkadaşı ve Trabzonsporlu Profesyonel Futbolcular Derneği Başkanı İlyas Akçay yaptığı açıklamada “Kadir Kardeşimizin vefatı en çok ailesini ve buraya gelen, kader birliği yaptı arkadaşlarını üzmüştür. Kadir Özcan’ın futbolculuk hayatını ve Trabzonspor’a karşı olan sevgisini, sevdasını, fedakarlığını anlatmaya çalışsak bile bunu anlatamayız. Çünkü bunu yaşamayanlar bilmez. Trabzonspor için Kadir Özcan çok büyük bir değerdi. Bizim içinde çok değerli bir insandı, kardeşten öteydi. Söylenecek fazla bir şey yok. Ailesinin tekrar başı sağ olsun kendinsin de mekanı cennet olsun” dedi.

 

Takım arkadaşı Turgay Semercioğlu ise yaptığı konuşmada; “Şu anda çok üzüntülüyüz. Biz takım arkadaşımızı değil, canımızı kaybettik. Kadir kardeşimiz Trabzonspor’u Trabzonspor yapan isimlerin başında geliyordu. Emeği çok büyük. Gerçekten çok üzüntülüyüz. Konuşacak bir şey bulamıyorum. Hepimizin başı sağ olsun” diye konuştu.

 

 

 
TSFUTBOL ©. Email: info@tsfutbol.com
Powered By Gülnet İnternet Hizmetleri ®
Kapat
Kapat
Kapat