Anasayfa - Hedefimiz UEFA'da Gruplara Kalmak

Hedefimiz UEFA'da Gruplara Kalmak

Hedefimiz UEFA'da Gruplara Kalmak
Eklenme Tarihi: 20.07.2013

Trabzonspor Futbol Genel Direktörü Ünal Karaman, UEFA'da hedeflerinin gruplara kalmak olduğunu söyledi.

 

Futbol Genel Direktörü Ünal Karaman, Trabzonspor'un UEFA Avrupa Ligi ön eleme turundaki muhtemel rakipleri Dinamo Minsk ve Lokomotiva Zagreb kurasını değerlendirdi.

 

"Hiç bir mücadele oynanmadan kazanılmıyor" diyen Karaman, "Trabzonspor olarak daha önceki dönemlerdeki gibi kazanma adına hazırlanacağız. Bizim tarzımızda olan takımlar bu tarz elemeleri hak etmiyorlar. Biz daha büyük hedeflerin takımıyız. Bu maçtan önce İrlanda'da Derry City rövanş maçı oynayacağız bir aksilik olacağını sanmıyoruz ama futbol her türlü sürprize gebedir. Ciddi bir şekilde hazırlanacağız. İnşallah sıkıntı olmaz. Ülkemizi en güzel şekilde temsil edeceğiz. Bizim hedefimiz UEFA'da gruplara kalmak" dedi.

 

Transfer konusuna da değinen Karaman, "Kaliteli bir kadromuz var. Kaliteli oyuncularımızın fazlalığından dolayı oyuncularımız kullanamamanın bir zorluğu oldu. Olmadığı zamanda zorlamamak lazım. Bu manada belki ayrılıklarımız olacak. Bizim tarzımızdaki kulüplerde her zaman transfer canlılığı vardır. İhtiyacımız olan mevkilere çalışmalarımız devam ediyor önümüzdeki günlerde bir transferimiz olacak" şekliden konuştu.

 
TSFUTBOL ©. Email: info@tsfutbol.com
Powered By Gülnet İnternet Hizmetleri ®
Kapat
Kapat
Kapat