Anasayfa - Hamlelerimiz Marka Değeri İçin

Hamlelerimiz Marka Değeri İçin

Hamlelerimiz Marka Değeri İçin
Eklenme Tarihi: 30.07.2013

Trabzonspor'un Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, kulübün marka değerini artırmak için transfer hamleleri yaptıklarını söyledi.

 

Başkan Hacıosmanoğlu, geçen sezonki kadroyla Derry City engelini geçtiklerini belirterek, " Trabzonspor'un her alanda en iyi şekilde temsil edilmesi lazım. Bir ruhtan bahsediyoruz. Bu ruh kolay gelmez. Öncelikle aile olmamız lazım. Bunu başarmak için çalışıyoruz. Aile ortamını kurduğumuz zaman başarının geleceğine inanıyorum. Derry City maçını kazanarak turu geçtik ama bu Trabzonspor için tebrik edilecek bir durum değil. Minsk'te bizim ölçümüzde değil. Daha önemli hedeflerimiz var" dedi.

 

HACICOSMANOĞLU: "PLANLAMAMIZ BU ŞEKİLDE DEĞİLDİ"

 

Hacıosmanoğlu, göreve gelirkenki transfer planlamalarının bu şekilde olmadığını belirterek, "Şimdi hem ihtiyaçlarımız doğrultusunda hem de kulübümüzü daha iyi noktalara taşıma adına bazı transferler yaptık. Malouda ve Bosingwa bu transferler arasında çok önemli yere sahip. Malouda hem saha içerisinde hem de saha dışarısında bize önemli katkılar yapacak" diye konuştu. Hacıosmanoğlu, transfer çalışmalarının da ihtiyaçları doğrultusunda sürdüğünü söyledi.

 
TSFUTBOL ©. Email: info@tsfutbol.com
Powered By Gülnet İnternet Hizmetleri ®
Kapat
Kapat
Kapat