Anasayfa - Hacıosmanoğlu'ndan Yeni Sezon Açıklaması

Hacıosmanoğlu'ndan Yeni Sezon Açıklaması

Hacıosmanoğlu'ndan Yeni Sezon Açıklaması
Eklenme Tarihi: 16.08.2013

Hacıosmanoğlu: " Sporun bir eğlence olduğu, kaybedenin kazanan tarafı alkışladığı, mücadelenin sadece yeşil sahada yapıldığı, dostluk, barış mesajlarının verildiği güzel bir sezon olmasını arzu ediyoruz"

 

Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, sporun bir eğlence olduğu, kaybedenin kazanan tarafı alkışladığı, mücadelenin sadece yeşil sahada yapıldığı, dostluk, barış mesajlarının verildiği güzel bir sezon olmasını arzu ettiklerini belirtti.

 

Hacıosmanoğlu, Trabzonspor Dergisi'nin bu aykı sayısında yayımlanan yazısında, ait olduğu büyük camianın bir hizmetkarı olarak göreve başladığı ilk günden itibaren haklı, onurlu ve ahlaklı mücadelelerini sporun her mecrasında yaptıklarını, yapmaya da devam edeceklerini kaydetti.

 

Kulübü hem saha sonuçlarıyla hem de kurumsal yapısıyla Avrupa standartlarına getirmek için birçok hamle yaptıklarını vurgulayan Hacıosmanoğlu, şöyle devam etti:

 

"Özümüze döndük, kendi değerlerimize görev ve yetki verdik. Gerek Türkiye'den gerekse Avrupa'dan 'yıldız gelmiyor' diyenlere inat, Malouda ve Bosingwa gibi iki dünya yıldızını, büyük taraftarımızın huzurunda bordo-mavili renklere bağladık. Transfer döneminin son dakikasına kadar hummalı bir çalışma içine girdik. Artık söz futbolcularımız ve siz değerli taraftarlarımızda.

 

2013-2014 futbol sezonunun başlama düdüğünün ardından hayatımızın içine girecek futbol sevgimizin kirlenmemesi ve adaletin, ahlakın yeminli düşmanlarının sporun her makamından uzakta kalması, yeni sezona dair en büyük temennimiz. Sporun bir eğlence olduğu, kaybedenin kazanan tarafı alkışladığı, mücadelenin sadece yeşil sahada yapıldığı, dostluk, barış mesajlarının verildiği güzel bir sezon olmasını arzu ediyoruz."

 
TSFUTBOL ©. Email: info@tsfutbol.com
Powered By Gülnet İnternet Hizmetleri ®
Kapat
Kapat
Kapat