Anasayfa - Güzel Olan 3 Puan

Güzel Olan 3 Puan

Güzel Olan 3 Puan
Eklenme Tarihi: 20.09.2013

Avrupa maçlarında başarılı bir grafik çizerek  gruplara  kalan Bordo-Mavililer,  grubunun ilk maçında deplasmanda kendisinden her bakımdan zayıf olan rakibi karşısında ilk yarıda oyun ve skor olarak istediği sonucu elde edemedi.
İlk yarıdaki bu oyun ile de elde edemezdi.  Çünkü rakibinin üzerine planlı ve bilinçli  bir şekilde gidemedi. Bunun akabinde rakibin kalemize gelecek gücü yokken hakemin de yarattığı pozisyonda ve Bamba’nın müdahalesiyle verilen penaltı neticesinde 1-0 mağlup duruma düştük.

Bu durum biraz uyandırdı. Ve akibinde Olcan’ın  güzel ortası Maluoda’nın kafasıyla skoru 1-1 yaparak devreyi bu skorla bitirdi. İkinci yarıda Colman-Aykut değişikliğiyla başladık. Fakat rakibin üzerine istediğimiz baskıyı kuramadık. Böyle bir rakibe karşı Trabzonspor’un daha organize oyun oynaması gerekirdi. Maçın son 15 dakikasında oyuncu değişikliği  takıma hareketlilik getirdi.

Bunun neticesinde zor da olsa  bizden her bakımdan zayıf olan Rum takımına karşı Yusuf’un akıl dolu golüyle  deplasmanda ilk maçımızı 2-1 kazanmıs olduk. Herşeyden önce Avrupa gruplarına galibiyetle başlamak bizim açımızdan önemliydi. Kazandığımız için tüm futbolcuları kutluyorum.

 

 
TSFUTBOL ©. Email: info@tsfutbol.com
Powered By Gülnet İnternet Hizmetleri ®
Kapat
Kapat
Kapat