Anasayfa - Efsaneler Turu Değerlendirdi

Efsaneler Turu Değerlendirdi

Efsaneler Turu Değerlendirdi
Eklenme Tarihi: 09.08.2013

İlyas AKÇAY:

Trabzonspor ilk maçta yakaladığı tur atlama skorunu en kötü ihtimale koruma düşüncesiyle defans  güvenirliğini ön planda tutup, tur  atlama avantajını  maçın sonuna kadar devam ettirme taktik anlayışında oyunu kontrollü  bir şekilde devam ettirip,  tur atlama başarısını elde etti.Bu maçta Trabzonspor  için  önemli olan iyi oyundan daha  önemlisi tur atlamaktı.Amacına da ulaştı.Oyunun iyi ve kötü oluşunu teknik kadro Beşiktaş maçı öncesi değerlendirip,tur atlama motivasyonu ile Beşiktaş maçı  hazırlığını yapacaktır.

 

Selahattin DİYADİN:

Trabzonspor ilk maçın avantajını iyi kullanarak istediği oyunu sahada sergiledi. Kontrollü ve dengeli bir oyun sergileyerek avantajını iyi değerlendirdi.Takımda Aykut diğer arkadaşlarına nazaran hem defansif,hem de ofansif  oyunda attığı asist paslarla günün başarılı ismiydi.Takımımızın defans elemanları gününde olduklarından gol yemedik.Ofansif yönümüzde zaaflarımızın bu maçta naksettiğini, ama her şeye rağmen turu geçen takımımızı kutlamak gerekir.Büyük taraftarımızın Türkiye’ye Trabzonspor’un  ne kadar büyük bir kitlelere sahip olduğunu göstermiş olduğundan dolayı onları da kutlamak gerekir.

 

Bekir Barçın:

Trabzonspor’un oynadığı 4 Avrupa maçında takımın eksik yönlerini ve artı yönlerini görüp, ona göre Beşiktaş takımını inceleyip,lige iyi başlayıp fikstür avantajını kullanıp ligde istediği yere gelebilir.Şuanda  takımı fazla eleştirmenin lüzumu yok.Hocamızda bunun bilincinde ve ona göre önlemini alıp inşallah hedeflediği yere gelir.

 

Cengiz AKÇAY:

Tur sevincini yaşıyoruz. Oynanan futbol iyi olmasa da tur atlamak Trabzonspor için iyi bir sonuçtur.Takım oyununu biraz daha ileri seviyede tutarsak,Beşiktaş maçı içinde iyi bir sonuçla puan alma şansını yakalarız.Maçta en iyi oyuncular  Aykut ve Mustafa Yumlu’yu da bu kategoriye koyabiliriz.Yönetimin alacağı 2 tane oyuncuda ,Trabzonspor’un gücüne güç katacaktır.

 

İlker ERDEM: 

Turu geçtiğimiz için mutluyuz. Ama bu mutluluğun altına sığınırsak ilerde sıkıntılar yaşayabiliriz. Trabzonspor’un daha iyi olmasını arzuluyoruz. Çektiğimiz kuradaki rakibimizi çok tanımamamıza rağmen şanslı bir kura olduğunu düşünüyorum. Trabzonspor’un bu turu da çok rahat geçebileceğine yürekten inanıyoruz.

 
TSFUTBOL ©. Email: info@tsfutbol.com
Powered By Gülnet İnternet Hizmetleri ®
Kapat
Kapat
Kapat