Anasayfa - Dakka 61'den Etkinlik

Dakka 61'den Etkinlik

Dakka 61'den Etkinlik
Eklenme Tarihi: 29.07.2013

Trabzonspor'un etkili taraftar guruplarından Grup Dakka 61 bir konser düzenlendi.

Karşıyaka Mahallesi sahil mevkiinde verilen konsere Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzon Belediyesi Başkanvekili Seyfullah Kınalı, Grup Dakka 61 Başkanı Eşref Keskin ve çok sayıda Trabzonspor taraftarı katıldı.

 

Karadeniz müziğinin güçlü seslerinden Sinan Yılmaz'ın türküleri ile renk kattığı gecede Başkan Gümrükçüoğlu'na hizmetlerinden ötürü teşekkür plaketi takdim edildi. Konser sonrası gerçekleştirilen plaket takdiminde bir konuşma yapan Grup Dakka 61 Başkanı Keskin "Sayın Başkanımı Sağlık Bakanlığı Müsteşarlığı döneminden tanıyorum. Allah her ile bir tane Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu nasip etsin demek istiyorum. Çocuklarımızın geleceği için gençlerimizin geleceği için ve daha güzel bir Trabzon için gece gündüz demeden çalışan başkanıma sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum. Bu gece bizleri onurlandırdıkları için tüm gurup dakka 61 adına şükranlarımı sunuyorum" dedi.

 

2010-2011 TÜRKİYE FUTBOL SEZONU ŞAMPİYONUNUN Trabzonspor'DUR

 

Düzenlene organizasyondan dolayı Grup Dakka 61 üyelerine teşekkür eden Gümrükçüoğlu yaptığı konuşmada, "Grup Dakka 61'in her yıl geleneksel hale getirdiği Ramazan etkinlikleri kapsamında bir Trabzon birlikteliğinde daha bir araya geldik. Trabzonspor'umuza her zaman ve her yerde en güçlü desteği verip yalnız bırakmayan taraftar guruplarımızdan siz Grup Dakka 61 üyelerine teşekkürlerimi borç biliyorum. Bu sene inşallah Trabzonspor'umuz destanlar yazarak büyük başarılara imza atacaktır. Bu vesile ile buradan da tüm Türkiye'ye tekrar seslenmek istiyorum. Unutmasınlar ki adalet er geç yerine bulacak ve 2010-2011 Türkiye Futbol sezonu şampiyonunun Trabzonspor olduğu tescillenecektir. UEFA bir gerçeği daha ortaya koydu eminim ki CAS ve yargıda aynı gerçeği ortaya koyacak ve hakkımızı teslim edecektir. Bizim kimseye bir garezimiz yoktur. Tüm takımları ve taraftarlarını seviyoruz. Biz sadece hak ve adalet istiyoruz. Barış ve kardeşlik içerisinde iyi oynayan kazansın anlayışının hakim olmasını diliyoruz. Bu anlayışla nice başarılara imza atacağımıza da yürekten inanıyor hepinizin ramazanını tebrik ediyorum" diye konuştu.

 

Konuşmaların ardından, Grup Dakka 61 Başkanı Eşref Keskin, Başkan Gümrükçüoğlu’na teşekkür plaketi ve isminin yazılı olduğu bir tişört hediye etti.

 
TSFUTBOL ©. Email: info@tsfutbol.com
Powered By Gülnet İnternet Hizmetleri ®
Kapat
Kapat
Kapat