Anasayfa - Çakıroğlu Rakibi Değerlendirdi

Çakıroğlu Rakibi Değerlendirdi

Çakıroğlu Rakibi Değerlendirdi
Eklenme Tarihi: 10.08.2013

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Sebahattin Çakıroğlu, UEFA Avrupa Ligi Play off turunda Arnavutluk'un FC Kukesi takımıyla eşleşmesini yorumladı.

 

Trabzonspor'un UEFA Avrupa Ligi Play off turunda Arnavutluk'un FC Kukesi takımıyla eşleşmesini yorumlayan Başkan Yardımcısı Sebahattin Çakıroğlu, "Gruplara kalmayı istiyoruz ve rakibimizi ciddiye alarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz" dedi.

 

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Sebahattin Çakıroğlu, "Rakibimizi zayıf bir takım olarak değerlendirmek yanlış olur. 3 takımı eleyerek bu aşamaya geldiler. Oyunumuzu sahaya yansıttığımız sürece yenemeyeceğimiz takım yok. Avrupa Ligi'nde gruplara kalmayı ve Avrupa sahnesinde yer almayı çok istiyoruz ve rakibimizi ciddiye alarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz" diye konuştu.

 

Trabzonspor Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay ise, "Arnavutluk belki futbol ülkesi değil. Rakip de şu anda bizim için kapalı kutu. Hakkında henüz bilgimiz yok. Arkadaşlarımız izledikten sonra kesin kararımızı vereceğiz. Ama ne olursa olsun rakibe saygı duyarak oynamayı öğrenmeliyiz. Bu bilinçte olduktan sonra elimizden geleni sahayı yansıtmaya çalışacağız. Rakibe saygı duyacağız ve inşallah turu geçen taraf olacağız" ifadesini kullandı.

 
TSFUTBOL ©. Email: info@tsfutbol.com
Powered By Gülnet İnternet Hizmetleri ®
Kapat
Kapat
Kapat