Anasayfa - Bir Meşale'de Sen Yak

Bir Meşale'de Sen Yak

Bir Meşale'de Sen Yak
Eklenme Tarihi: 01.08.2013

Trabzonspor'un 45.Kuruluş Yıldönümü etkinlikleri kapsamında Trabzonspor taraftar gruplarının tamamı "1 Meşale de Sen Yak Trabzon " adı altında düzenlediği organizasyonla, bordo-mavili kulübe yapılan haksızlıklara tepki gösterecek.

 

Trabzonspor'un 45. Kuruluş Yıldönümü etkinlikleri kapsamında Trabzonspor taraftar gruplarının tamamı "1 Meşale de Sen Yak Trabzon " adı altında düzenlediği organizasyonla, bordo-mavili kulübe yapılan haksızlıklara tepki gösterecek.

 

Trabzonspor'un kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında "1 Meşale de Sen Yak Trabzon " adı altında gerçekleştirilecek organizasyonu 2 Ağustos Cuma günü saat 22.30'de Trabzon Beşirli Sahili'nde yapılacağı bildirildi.

 

Konuyla ilgili olarak Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'nden bir basın açıklaması yapan Trabzonspor taraftar gruplarının tamamı, meşalelerin hep birlikte yakılmasına özen göstereceklerini söyledi.

 

Gruplar adına basın açıklaması okuyan Trabzonlu Gençler Taraftarlar Grubu Lideri Mehmet Fındıkçı, hem Trabzonspor'un 45. yıl dönümü etkinliklerinde kutlama yapmak hem de bordo-mavili kulübe yapılan haksızlıklara tepki koymak için böyle bir organizasyon düşündüklerini belirterek, "2 Ağustos 2012 yılında Trabzon'da ilk kez gerçekleştirdiğimiz 'bir meşale de sen yak' organizasyonun İkincisini bu Cuma günü saat 22.30'da Beşirli Sahili'nde gerçekleştireceğiz. Ceride kalan yılda yaptığımız organizasyonda bir takım eksikliklerimiz vardı. Bu yıl daha geniş çaplı bir organizasyon yapmak için kolları sıvadık. Pazartesi günü Avni Aker'de gerçekleşen imza töreninde yapmış olduğumuz görsel şov bu organizasyonun fragmanıydı, asıl filmi 2 Ağustos'ta göstereceğiz" dedi.

 

Trabzonspor'a gönül vermiş herkesi Beşirli'ye beklediklerini dile getiren Fındıkçı, " Trabzonspor'a gönül vermiş tüm taraftarlarımızın meşaleleriyle birlikte 2 Ağustos 22.30'da Beşirli Sahili'nde olmasını istiyoruz. 'Bir meşale de sen yak' adı altında bu yıl gerçekleştireceğimiz etkinlikte hem Trabzonspor'umuzun kuruluş yıl dönümünü, hem de çalınan şampiyonluğumuza tepki koymak için toplanacağız. Çünkü biz o kupayı sonuna kadar hak ettik. Bize ait bir kupanın başka bir takımın müzesinde sergilenip geri iade edilmeyişine ve halen daha ısrarla adaletsizliğin sürmesine tahammül edemiyoruz. Kısaca, tüm dünyaya kutlamanın nasıl yapılacağını göstermeyi planlıyoruz. Bu nedenle 2 Ağustos'ta herkes meşaleleriyle Beşirli'ye akın etsin. Ayrıca, etkinliğin can ve mal kaybına neden olmaması için meşale yakan taraftarlarımızın dikkatli olmalarını istiyoruz. Meşale yakan arkadaşların, diğer arkadaşlarıyla aralarında en az 1 metre mesafe olmasına dikkat etmelerini rica ediyoruz. Son olarak, meşalenin işaretle ve hep birlikte yakılmasına çok özen göstereceğiz, Bu nedenle açığa çıkacak olan gemiden iki tane işaret fişeği atılacak. Birincisinde 'meşaleni hazırla', İkincisin de 'meşaleyi yak, anlamını taşıyan iki atış gerçekleşecek. Ayrıca, Trabzon Belediyesi'nin mehter takımı da etkinliklerimizde bizim yanımızda olacak" diye konuştu.

 
TSFUTBOL ©. Email: info@tsfutbol.com
Powered By Gülnet İnternet Hizmetleri ®
Kapat
Kapat
Kapat