Anasayfa - Bir Mağlubiyetle Yıkılmayız

Bir Mağlubiyetle Yıkılmayız

Bir Mağlubiyetle Yıkılmayız
Eklenme Tarihi: 05.09.2013

Trabzonspor teknik direktörü Mustafa Akçay, Akhisar Belediyespor maçının ardından moralleri bozulan oyuncularını uyardı, "Bir mağlubiyet bizi yıkmaz, güçlendirir" dedi.

 

 

 

Milli maçlar nedeniyle lige verilecek aranın ardından camiaya çok farklı bir takım izlettirmeyi amaçlayan teknik direktör Akçay, Akhisar Belediyespor deplasmanında alının mağlubiyet sonrası moralleri bozulan oyuncularına da uyarılarda bulundu, "Bu mağlubiyeti hiçbirimiz beklemiyorduk. Ama bir mağlubiyette bizi yıkmaz, hatta güçlendirir. Hatalarımızdan dersler çıkarmalıyız. Kendimizi affettirmek bizim elimizde" diye konuştu.

 

 

 

Bordo mavili takımda yaşanan ciddi moral bozukluğunun ardından kulüp psikoloğu Faruk Bozkır, yoğun mesai yapmaya başladı. Teknik direktör Akçay'ın isteği doğrultusunda oyuncuların motivasyon ve moralini artırmak için futbolcularla sürekli bir araya gelen Bozkır'ın, özellikle Volkan ile görüşmeler yaptığı belirtildi. Taraftarlarla yıldızı tam olarak barışmayan Volkan'ın, Kardemir Karabükspor maçında 11'de sahaya çıkıp çıkmayacağı ise Akçay'ın psikolog ile yapacağı görüşme sonrasında netlik kazanacak.

 
TSFUTBOL ©. Email: info@tsfutbol.com
Powered By Gülnet İnternet Hizmetleri ®
Kapat
Kapat
Kapat