Anasayfa - İşte Birlik Beraberliğin Fotoğrafı

İşte Birlik Beraberliğin Fotoğrafı

İşte Birlik Beraberliğin Fotoğrafı
Eklenme Tarihi: 25.07.2013

Trabzonspor'da gerçekleşen son seçimli Genel Kurulu'nda yarışan başkan İbrahim Hacıosamnoğlu ve başkan adayı Muharrem Usta güçlerini birleştirme kararı alarak camiaya birlik ve beraberlik çağırısı yaptı.

 

 

 

Trabzonspor'da 25-26 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşen seçimli Genel Kurulu'nda Bin 567 oy alarak başkan olan İbrahim Hacıosmanoğlu ile bin 491 oy alarak yarışı kaybeden Muharrem Usta, seçim sonrası ilk kez bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajı verdiler. Bir araya gelen Hacıosmanoğlu ve Usta, kulübün geleceği adına bundan böyle basketboldan sonra futbolda da birlikte hareket etme kararı aldı.

 

 

 

Trabzonspor Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, Trabzonspor'a hizmet noktasında hiç bir egolarının olmayacağını belirterek, "Bizim ortak sevdamız olan Trabzonspor'a hizmet etmek için hiç bir oluşumdan kaçmayız. Önemli olan kulübün menfaatleridir. Muharrem beyle birlikte Trabzonspor için hizmete devam edeceğiz" ifadesini kullandı.

 

 

 

Trabzonspor Başkan adayı Muharrem Usta ise doğduğun topraklara hizmet etmek için sıfatın hiç bir önemi olmadığını belirterek "Asıl olan egodan sıyrılıp örnek olabilmektir. Trabzonspor çoştukça herkes mutlu olur. Gülümsemeler çok şey anlatıyor" ifadesini kullandı.

 
TSFUTBOL ©. Email: info@tsfutbol.com
Powered By Gülnet İnternet Hizmetleri ®
Kapat
Kapat
Kapat