Anasayfa - İdeal Kadroyla Tur Gelir

İdeal Kadroyla Tur Gelir

İdeal Kadroyla Tur Gelir
Eklenme Tarihi: 21.08.2013

Trabzonspor’un efsane ismi Cengiz Akçay, hafta sonu ligde alınan mağlubiyet hayal kırıklığı yaratsa da, UEFA kupasında ideal kadroyla tur atlayacaklarını belirtti.

Akçay; “Trabzonspor’un geçtiğimiz hafta sonu ligde oynadığı Beşiktaş karşılaşmasında aldığı mağlubiyet ben dahil tüm Trabzonsporluları oldukça üzdü. Oynan futbol ve alınan sonuç taraftarı sükutu hayale uğrattı. İlk 11’de yapılan değişiklikler oyun düzenini ve mantalitesini etkiledi. Takım içerisinde oynayan oyuncular, bu takım için var mıyım ve ya yok muyum düşüncesi motive olmalarını oldukça etkiliyor. Kukesi karşılaşmasında Trabzonspor’un ideal kadrosu avatanjlı bir skor almamızı sağlayacaktır. Alınacak avantajlı skorun yanında oynanacak iyi futbol ile de taraftarı sevindirmek gerekiyor. Alınacak maddi ve manevi sonuç Trabzonspor’a artı sonuç sağlayacaktır” diye konuştu.

 

Son günlerde takıma forvet ihtiyacı var konusuna da değinen Akçay, “ Trabzonspor’da santrafor ihtiyacı olduğuna inanmıyorum. Sağ bek ve sol bek ihtiyacının yanı sıra kanatlarda da rekabeti artıracak futbolculara ihtiyaç duyuluyor” dedi.

 
TSFUTBOL ©. Email: info@tsfutbol.com
Powered By Gülnet İnternet Hizmetleri ®
Kapat
Kapat
Kapat