Anasayfa - İbrahim Hacıosmanoğlu'ndan Taraftara

İbrahim Hacıosmanoğlu'ndan Taraftara

İbrahim Hacıosmanoğlu'ndan Taraftara
Eklenme Tarihi: 22.10.2013

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, taraftarlarının İstanbul'da Futbol Federasyonu binasına yürüyüşünü övdü, "Mesaj, Trabzonsporluluğa yakışır bir şekilde yerine ulaştı" dedi.

 

BAŞKAN TARAFTARLARA SESLENDİ

 

Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, kulüp dergisindeki yazısında taraftarlara seslendi. Yeni sezona 'değişim' parolası ile başladıklarını hatırlatan Başkan Hacıosmanoğlu, şöyle devam etti:

 

"Spor Toto Süper Lig'e kötü bir başlangıç yaptık. Ancak zamana ihtiyacımız olduğu söylemleri, ilerleyen haftalarda daha dikkatli ve özenli çalışarak bizlerin haklılığını ortaya çıkarttı. Her geçen hafta hem Türkiye, hem de Avrupa semalarında sert esen bordo mavi fırtınanın taraftarlarına her zaman olduğundan daha fazla ihtiyacı var. Kulüplerin gerçek sahipleri taraftarın, takımlarının arkasında ne denli itici bir güç oluşturduğunu herkes çok iyi biliyor."

 

"MİSAFİR BAŞKANI YAPILANLARDAN SONRA KAFALARIN KUMA GÖMDÜLER"

 

Birbirinden zorlu maçların bulunduğu bir sürece girdiklerini de vurgulayan Başkan Hacıosmanoğlu, bu konuda şunları söyledi:

 

"Bu ay içinde yine birbirinden zorlu maçlara çıkacağız. Futbolun saha içinde mücadele edilen bir oyun olduğunu unutmadan, her ne pahasına olursa olsun kazanmaya odaklı değil, alın terimizin ıslattığı forma ile kazanmaya çalışacağız. Türk sporunu yönetenlerin kazanmak için neler yaptığını gördüğümüz bir ortamda bu zihniyetin nelere sebep olduğunu da gördük. Kendi statlarına gelen misafir takım başkan ve yöneticilerine yapılanlar sonrasında kafalarını kuma gömmeleri de çok manidardır. Yaşananların ardından kin ve nefret tohumu ekmeye çalışanlara en güzel yanıtı, şehrimizde oynanacak maçta vereceğiz. Unutulmamalı ki Türkler, yeryüzünün neresinde olurlarsa olsun, hangi şartlar altında bulunurlarsa bulunsunlar, dünyanın en misafirperver milletidir. Biz de bu özelliğimizden asla taviz vermeyeceğiz, evimize gelenleri geldikleri gibi uğurlamakla kendimizi yükümlü hissettik, hissedeceğiz."

 

"TARAFTARLARIMIZ DEMOKRATİK HAKKINI KULLANDI"

 

Başkan Hacıosmanoğlu, İstanbul'daki federasyon binasına yapılan yürüyüşe değinirken de, "Haklı mücadelemiz karşısında taraftarlarımızın da en demokratik hakkı olan protesto hakkını, tüm dünyaya örnek olacak şekilde göstermesi beni ziyadesi ile memnun etti. Taşkınlık yapmadan, ne istediğini bilerek toplanan kalabalık, yine Trabzonsporluluğa yakışır bir şekilde mesajı yerine ulaştırmıştır" diye konuştu.

 
TSFUTBOL ©. Email: info@tsfutbol.com
Powered By Gülnet İnternet Hizmetleri ®
Kapat
Kapat
Kapat